Katalog Firm/Partnerzy NKB

Skontaktuj się z nami

Vidrosky S.C.
Coraz częściej spotykamy się w świecie wirtualnym i wizerunek firmy w sieci staje się niezwykle ważny. Zaproś odbiorców na wirtualne zwiedzanie swojej firmy dzięki wirtualnym spacerom. Wykorzystując naszą wiedzę i doświadczenie, tworzymy skuteczne narzędzia marketingowe, dzięki którym nie tylko przyciągniesz uwagę klientów ale również wygenerujesz większe zyski. 

Przy pomocy interaktywnych narzędzi pomagamy naszym partnerom skutecznie promować firmy w sieci. Analizujemy od podstaw obecną pozycję w wyszukiwarkach, oraz wskazujemy elementy które warto poprawić aby być bardziej widocznym. Budujemy skuteczne strony internetowe, wizytówki Google a przede wszystkim interaktywne wirtualne spacery. Dzięki pozycjonowaniu naszych realizacji w ogólnopolskich i regionalnych organizacjach turystycznych oraz na stronach urzędów miast, zyskujesz dodatkowe pola ekspozycji swojej firmy, nie ponosząc dodatkowych kosztów. Wirtualne spacery w połączeniu z interaktywnymi elementami oraz ciekawymi materiałami do mediów społecznościowych tworzą obraz nowoczesnej firmy. 

Zapraszamy do obejrzenia naszej strony 
https://vidrosky.pl/ i wirtualnego przewodnika po Nysie: https://cityguides.pl/miasta/nysa/ 

Przewidujemy duże rabaty na realizacje dla członków NKB, zależy nam na wspólnym budowaniu wizerunku firm w naszym mieście.  

Firma Usługowo - Handlowa Sylwia Konior

Kompleksowe remonty klatek schodowych, elewacji budynków, hal, domów oraz mieszkań.

Dla pozostałych Klubowiczów NKB specjalne rabaty 

Monika Drelichowska

Nazywam się Monika Drelichowska jestem instruktorem Lookus Lashes. Stylizacja rzęs to nie tylko mój zawód, ale również moja największa pasja. Lubię się ciągle rozwijać i nieodłącznym elementem mojej pracy zawodowej są szkolenia i podążanie za nowościami, aby moje usługi były na najwyższym poziome. Jako Instruktor staram się zawsze przeprowadzić szkolenie w sposób wyczerpujący i satysfakcjonujący. Do każdej kursantki podchodzę w sposób indywidualny i staram się, aby czuła się swobodnie na szkoleniu jednocześnie zwracając uwagę na wszystkie istotne elementy podczas szkolenia. Na szkoleniach dzielę się z kursantkami wiedzą oraz swoim osobistym doświadczeniem co pozwala zobrazować pewne sytuacje występujące podczas pracy każdej Stylistki. Cały czas dokształcam się poprzez udziały w webinarach,konferencjach oraz szkoleniach. 
Jako Instruktor firmy Looksus Lashes cenię sobie jakość materiałów na których wykonuję zabiegi. Podczas szkoleń mam pewność, że uczę na produktach wysokiej jakości, które sprawią, że praca na tych produktach nie będzie sprawiać trudności.
Kontakt: Galeria Nyska 40/201 - 2 piętro, tel.: 519133528

Medcyna Pracy Persona

Profesjonalna i przyjazna opieka profilaktyczna to klucz do sukcesu każdego przedsiębiorcy ceniącego sobie wysoką jakość usług i zaoszczędzony czas. W Personie bezstresowe badania lekarskie i psychologiczne przebiegają w miłej i życzliwej atmosferze. Każdy z tego miejsca wychodzi pod wrażeniem i z uśmiechem na twarzy. Wizyty umawiane są na indywidualne godziny aby uniknąć kolejek i niepotrzebnego stresu. Celem każdego badania jest wydanie orzeczenia o zdolności do pracy na określonym stanowisku, w określonych warunkach.

Chcąc zapewnić bezpieczeństwo, zadowolenie i przyjazne środowisko swoim pracownikom postaw na Personę oraz zaobserwuj ją na facebooku: www.facebook.com/centrumpersona 

Medycyna Pracy mieści się przy ul. Ogrodowej 2 w Nysie, jest czynna od poniedziałku do piątku, cudowny personel wykonuje badania na wszystkie stanowiska pracy, również od ręki, brak kolejek i przemiła atmosfera, rejestracja tel. 881-380-380 lub 881-21-20-20    

Dla Klubowiczów NKB specjalne rabaty (od 5 do 10%) na ceny nie objęte rozporządzeniem za okazaniem karty członkowskiej.

Este Beauty

to gabinet kosmetologii estetycznej o niepowtarzalnym klimacie, w samym sercu miasta - nyskim ratuszu. Zadbam o Twoją skórę, poprzez różnorodne zabiegi mniej lub bardziej inwazyjne, dopasowane do Twoich potrzeb. A gdy będziesz potrzebować chwili odprężenia - zaproszę Cię na niesamowicie relaksujący masaż ciała lub twarzy. Oddaj się w ręce profesjonalistki w dziedzinie kosmetologii. 

Specjalne rabaty za okazaniem karty członkowskiej NKBRestauracja "Błekitna Zatoka"


https://blekitnazatoka.com
tel.: 605 295 852
e-mail.: alda.tajdus@poczta.fm

Dla Klubowiczów NKB specjalne rabaty na organizację eventów oraz imprez okolicznościowych

NKB

Sed pede ullamcorper amet ullamcorper primis, nam pretium suspendisse neque, a phasellus sit pulvinar vel integer.

Fit Gastro sp. z o.o.

Pod spółką prowadzimy catering dietetyczny (dieta pudełkowa) o nazwie "Fit Body" ,nasza strona: www.fit-body.com.pl Catering prowadzimy od prawie 7 lat. W chwili obecnej catering jest produkowany w Opolu i dostarczamy go do setek klientów na terenie całej polski. 

Fit Gastro sp. z o.o. ul. Kramarska 12-14 
(Restauracja Sól i Smalec) 
48-300 Nysa tel. 535 349 344  

Posiadamy w swojej ofercie 11 diet przygotowanych zgonie z zasadami dietetyki i sztuką kulinarną w tym dwie diety specjalistyczne: dieta ketogeniczna i leczniczy post Dr Ewy Dąbrowskiej gdzie jako jedni z tylko 16 firm w polsce na prawie 900 firm cateringowych posiadamy Certyfikat Instytutu Żywienia Dr Ewy Dąbrowskiej. Więcej informacji o cateringu można znaleźć na naszej stronie.

Rabat na catering: 10% Kod rabatowy: NKB10
 Kod należy wpisać podczas składania zamówienia. 

Jesteśmy również właścicielem Restauracji "Sól i Smalec" (dawna staromiejska) gdzie obecnie do września jest jeszcze, trwający od dwóch lat remont. W restauracji odnowiliśmy zabytkowe dwie piwnice oraz "odgruzowaliśmy" i wyremontowaliśmy trzecią. Zostały również odnowione dwie górne sale w stylu gotyckim. Zrobiliśmy całkowicie nową i w pełni profesjonalną kuchnię. W restauracji przewidziane będą dania kuchni staropolskiej, dziczyzna, parę smaków Magdy Gessler z która robiliśmy Kuchenne Rewolucje w Prudniku dwa lata temu oraz namiastka kuchni żydowskiej z którą związana jest zaś historia ulicy kramarskiej. Otwarcie planujemy na wrzesień/październik.
 
Po otwarciu Restauracji dla posiadaczy kart NKB będzie dedykowany specjalny rabat.

SKLEPzDOMKAMI.pl sp. z o.o.

projektowanie, produkcja oraz montaż domów z drewna (domy modułowe, domki letniskowe oraz altany ogrodowe). 
Rabat dla Klubowiczow NKB : GRATIS załadunek transport rozładunek zamówionego towaru.
Pozdrawiamy! www.SKLEPzDOMKAMI.pl 
DOMY +48 780 087 078, ALTANY +48 505 057 570

GABINET TERAPII INTEGRACJI SENSORYCZNEJ „JEŻYK” Ewelina Iskra

Terapia odbywa się w miłej i przyjaznej dla dziecka atmosferze, na specjalistycznym sprzęcie do terapii. Jest ona bardzo atrakcyjna dla dziecka, gdyż ma formę „naukowej zabawy”, tzn. dziecko poprzez określone czynności bawi się i uczy jednocześnie. Przed każdą terapią wykonywana jest kompleksowa diagnoza dziecka, na bazie której dostosowana jest konkretna, indywidualna terapia. 
W swojej ofercie mamy zajęcia: Terapia Integracji Sensorycznej (SI) Trening Umiejętności Społecznych (TUS) Terapia ręki z sensoplastyką Terapia pedagogiczna Socjoterapia Terapia logopedyczna Terapia psychologiczna Wspomaganie rozwoju małego dziecka m.in. metodami: Denisona, Kepfarta, W. Sherborne, Metodą Dobrego Startu oraz terapia behawioralna. Terapia SI jest przede wszystkim dla dzieci w wieku niemowlęcym, przedszkolnym i wczesnoszkolnym, które przejawiają trudności związane z zaburzoną integracją sensoryczną, m.in. • z zaburzeniami integracji sensorycznej (nadwrażliwością lub podwrażliwością dotykową, słuchową, wzrokową, przedsionkową, dyspraksją, niepewnością grawitacyjną) • z trudnościami w nauce (dysleksja, dysgrafia, dysortografia i dyskalkulia) • z zaburzeniami i opóźnieniami w rozwoju mowy • trudności z koncentracją uwagi • z nadpobudliwością psychoruchową, niezgrabnością motoryczną • z mózgowym porażeniem dziecięcym (MPD) • z niepełnosprawnością intelektualną • z autyzmem, • z Zespołem Downa, • z Zespołem Aspergera • z opóźnieniem w rozwoju psychoruchowym • z zespołami genetycznymi (m.in. zespołem Kruchego X). • z innymi sprzężonymi zaburzeniami. 
 
Specjalne rabaty dla Klubowiczoow NKB

G.J. COOLFIX

Nasza firma jest mobilnym serwisem z zakresu chłodnictwa, klimatyzacji i pomp ciepła. Jesteśmy młodą firmą, ale z bardzo intensywnym rozwojem posiadam 30letnie doświadczenie w tym zawodzie. Nasza firma jest autoryzowanym serwisem marki GREE i KAISAI. Oferta naszej firmy jest skierowana nie tylko dla pojedynczych klientów, ale także dla dużych firm. W naszej ofercie znajdą Państwo usługi w zakresie: - naprawa serwis klimatyzacji w sprzęcie rolniczym, budowlanym jak i w samochodach ciężarowych. - montaż, serwis klimatyzacji stacjonarnej. - usługi z zakresu chłodnictwa przemysłowego - montaż i serwis pomp ciepła Szczególny nacisk stawiamy na profesjonalizm w naszej firmie, dlatego bierzemy udział w różnych szkoleniach aby nasza praca była wykonywana na najwyższym poziomie. 

Dla Klubowiczów NKB przyznajemy specjalne rabaty. 

PSB Mrówka Nysa

Sklep z artykułami domowymi. Centrum ogrodowe. Sklep z materiałami budowlanymi.

48-300 Nysa, ul. Grodkowska 46 a
tel.: 606 759 365, e-mail: nysa@psbmrowka.com.pl

7 % rabatu dla Klubowiczów NKB 

Grębski Pracownia Projektowa

to biuro architektoniczne założone przez Tomasza Grębskiego w 2009 roku. Zajmujemy się szeroko pojętą architekturą. Każdy projekt traktujemy indywidualnie. Szukamy zaczepienia w kontekście, konsekwentnie rozwijamy założenia ideowe, a wszystko po to, aby optymalnie i oryginalnie wykorzystać przestrzeń poddawaną obróbce. Projektowanie to nasza pasja. Staramy się kreować przestrzeń najwyższej jakości, tak aby spełnić oczekiwania inwestora i założenia programowe. 

Świadczy pełną gamę usług w zakresie architektury. Wykonujemy projekty budowlane i wykonawcze wraz z projektami branżowymi. 
 PROJEKTY ARCHITEKTONICZNE 
■ domów jednorodzinnych i wielorodzinnych 
■ budynków usługowych i publicznych 
■ budynków handlowych i komercyjnych 
■ zagospodarowania przestrzeni i urbanistyczne 

GRĘBSKI PRACOWNIA PROJEKTOWA 
Opole, plac Św. Sebastiana 3/2 
Nysa, ulica Ogrodowa 2/7 
+48 608 744 552 
www.grebski.pl  

Studio Mika Fotografia

Profesjonalna fotografia ślubna, fotografia rodzinna i ciązowa, fotografia dziecięca i noworodkowa, fotografia okolicznościowa, fotografia kobieca i aktu, fotografia reklmowa i biznesowa. 

Studio w Nysie znajduje przy ul. Piłsudskiego 43, 48-303 Nysa. Dojazd: Za wiaduktem na ulicy Piłsudskiego należy skręcić w lewo. Na przeciwko studia znajduje się hotel Lider oraz kryta pływalnia. Przy budynku znajduje się bezpłatny parking dla każdego klienta. 
(specjalne rabaty dla pozostałych klubowiczów)

Pracownia Sukien Ślubnych i Wieczorowych 

partner firmy New Men Krakow garnitury szyte rowniez na miarę. Atelier Krawieckie Piu Bella to miejsce szczególne, gdzie w niezapomnianej atmosferze, dzięki profesjonalnej pomocy dobierzemy wyjątkową suknię dla najpiękniejszej kobiety. Styl, kolor i pasja jest to swoista filozofia, której pozostajemy wierni. Realizujemy indywidualne zamówienia na suknie ślubne, wieczorowe, wizytowe i komunijne.

Nysa, ul. Baligrodzka 2-1a, 48-303 Nysa 
(specjalne rabaty dla pozostałych klubowiczów)

Medical Rescue

powstała w 2008 r. jest to firma, specjalizująca się z zakresu ratownictwa medycznego, pielęgniarstwa oraz szkoleń I pomocy. Nasza pasja, kwalifikację, doświadczenie przekłada się na bezpieczeństwo i zadowolenie naszych klientów. Do każdego problemu podchodzimy indywidualnie. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów, firma oferuje: zabezpieczenia medyczne wszelkiego rodzaju (imprezy sportowe, koncerty, festyny, biegi, rajdy rowerowe, pikniki firmowe, imprezy dla dzieci), transport medyczny i sanitarny – krajowym/międzynarodowym, szkolenia z I pomocy przedmedycznej (klienci indywidualni – dorośli/dzieci, zorganizowane grupy, ), kurs kwalifikowanej pierwszej pomocy, szkolenia z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy, usługi pielęgniarskie. 

Dla pozostałych członków NKB specjalne rabaty na wszystkie usługi. Masz pytania dzwoń: 693 525 873 mgr Krystian Lech 

Weni Solution 

Marka wysokiej jakości urządzeń laserowych oraz usług dla szeroko pojętego przemysłu, głównie dla firm branży stalowej. Instalujemy wyprodukowane lasery oraz szkolimy operatorów z ich obsługi na terenie całej Europy. Siedziba, showroom wybranych urządzeń oraz magazyn części eksploatacyjnych znajduje się w Nysie (woj. Opolskie, Polska). Główny nurt sprzedaży to: Wycinarki fibrowe (światłowodowe), Plotery laserowe CO2; Markery, znakowarki fibrowe Lasery czyszczące - ablacyjne Spawarki laserowe i inne Prezentacje odbywają się bezpłatnie, po uprzedniej rezerwacji terminu tel. 77 433 71 30 bądź kontakt@weni.eu 
Dla członków klubu rabat w wys. 5% 

Zobacz pełną ofertę na: www.weni.eu / Poznaj nas odwiedzając nasze social media: FB https://www.facebook.com/WeniSolutionPoland/ IG https://www.instagram.com/weni_solution/ 

MR SPIRITS - to firma z wyjątkową ofertą skrojoną na potrzeby branży gastronomicznej jak również klientów indywidualnych. 

Oferuje: szkolenia dotyczące różnego rodzaju kategorii alkoholi mocnych wraz z degustacją bar consulting: budowanie menu koktajlowego, upselling, optymalizacja usług i zwiększanie zysku dla lokali, consulting z zakresu zrównoważonego rozwoju w branży gastronomicznej brand development – wsparcie biznesowe i wizerunkowe dla nowych rozwijających się marek alkoholowych oraz nadzorowanie launch’u produktów na rynek polski: w kanale on trade i do sklepów specjalistycznych. 

MR SPIRITS zrzesza doświadczonych, ekspertów – pasjonatów i koneserów wysokogatunkowych alkoholi. Jej założycielem jest Marcin Rogulski, znany w branży edukator i znawca w dziedzinie alkoholi premium i super premium . Marcin dzięki swojemu ponad 20 letniemu doświadczeniu w pracy w roli ambasadora światowych marek, stworzył unikalną ofertę skierowaną zarówno do firm jak i klientów indywidualnych. Wiedzę i pasję nabył podróżując dookoła świata, zwiedzając ponad 70 krajów. Wizytował w destylarniach Szkocji, Irlandii, Japonii, Meksyku, Kuby czy Francji. Dzięki rejsom i pracy za barem na luksusowych statkach 5* udało mu się dwukrotnie przemierzyć świat i poznać smaki alkoholi produkowanych w różnych zakątkach naszego globu. Dziś Marcin zaraża pasją i wiedzą swoich słuchaczy, zaskakuje i edukuje, przy okazji wspierając i zrzeszając innych, wybitnych szkoleniowców - pod szyldem firmy MR SPIRITS.

MR Spirits Marcin Rogulski ul. 11 LIstopada 30,48-303 Nysa 

Pracownia Rozwoju Rodziny

Powstała w oparciu o wieloletnie doświadczenie w pracy z rodzinami. Stworzyliśmy wyjątkową przestrzeń na mapie Nysy, by towarzyszyć rodzicom na trudnej ścieżce świadomego wychowywania dzieci. Jako jedyni w regionie bazujemy w pracy na metodzie Pozytywnej Dyscypliny, opartej na wzajemnej miłości i szacunku oraz smykomultisensoryce, która wspomaga indywidualny rozwój dziecka, uwalniając jego naturalny potencjał i kreatywność. Dzięki naszej pomocy świadome podejścia do rodzicielstwa stanie się waszą pasją. W naszej Pracowni prowadzimy konsultacje i kursy dla rodziców oraz zajęcia dla dzieci. Znajdziecie nas: na Facebooku:

https://www.facebook.com/pracownia.rozwoju.rodziny i na naszej stronie internetowej: http://fundacjaplanb.pl/index.php/pracownia-rozwoju-rodziny/ Pracownia Rozwoju Rodziny, ul. Rodziewiczówny 18 b 48-303 Nysa 

Sklep MODA MĘSKA XAWER

to miejsce gdzie znajdziecie Państwo zarówno stroje na wyjątkowe okazje (wesele,chrzciny, studniówki) jak i ubiór na codzień. W asortymencie oprócz koszul, garniturów i marynarek, znajdziecie liczne dodatki (krawaty, muszki, poszetki, spinki do mankietów) a także galanterię skórzaną i bieliznę. Moda Męska Xawer to sklep firmowy- większość produktów jest zaprojektowana i wyprodukowana przez nas. 

Sklep należy do sieci 17 sklepów rozsianych w całej Polsce: województwo opolskie Brzeg, Rynek 5/1, tel. 531-675-218 Krapkowice, Rynek 4, tel.733-668-664 Namysłów, Rynek 3, tel. 733-555-168 Nysa, Rynek 24-24, tel. 696-404-839 Strzelce Opolskie, ul. Kołłątaja 4, tel. 606-455-786 Kędzierzyn-Koźle, ul. Pamięci Sybiraków 9, tel. 536-168-696 a także Jawor, Oleśnica, Świdnica, Świebodzice, Strzegom, Tychy, Nowy Sącz, Kolbuszowa, Mielec, Tarnobrzeg, Ostrów Wlkp.  

KORONA studio zdrowego snu 
Mała firma, wielka troska

Wierzymy, że dobry sen to fundament dobrego samopoczucia. Dlatego w KORONIE od 2012 roku codziennie pomagamy klientom dbać o jakość ich odpoczynku - zarówno podczas długiej nocy, jak i poobiedniej drzemki. Wykonujemy materace oraz łóżka na indywidualne zamówienia i w nietypowych rozmiarach. Odpowiadamy na potrzeby seniorów, osób dorosłych i tych najmłodszych, czyli dzieci - potrafimy dostosować meble do konkretnych wymagań oraz oczekiwań. Bez wątpienia i Ty znajdziesz u nas coś idealnego dla siebie. Zapraszamy do salonu, gdzie poznasz stylową elegancję, solidne wykonanie i błogą wygodę naszych mebli. Na miejscu czekają na Ciebie wszystkie zaprezentowane na stronie modele. Przyjdź, połóż się i wybierz! 
 Mała zmiana, wielki efekt
W wyborze odpowiednich mebli chętnie pomogą Ci nasi doradcy z dedykowanego działu “Studio Zdrowego Snu”. Jeżeli męczą Cię bóle pleców, układu kostnego lub masz trudności ze snem, w salonie dobierzemy materac oraz stelaż, które zniwelują Twoje problemy. Małe zmiany często prowadzą do wielkich efektów, dlatego daj sobie szansę na zdrowy sen. Wyspany wszystko zrobisz lepiej! 
 www.zdrowowyspani.pl    

Agrotustyka Czarkowice Młyn 

Czarkowice-Młyn to Ośrodek Agroturystyczny zlokalizowany ok.6-8 kilometrów od centrum Nysy.Znajduje się w pięknym i zacisznym miejscu, otoczony rzeczką i mnóstwem drzew.Posiadamy Ok.30 miejsc noclegowych, Salę Konferencyjną na 30 osób, jadalnię i kompletnie wyposażone zaplecze kuchenne, pole namiotowe na obszarze ok.1 ha. Jest tu również miejsce na ognisko i grilla.         

Oxygen Centrum Tlenoterapii i Terapii Naturalnych 

Jest to miejsce stworzone z pasji i zamiłowania do medycyny niekonwencjonalnej . Gabinet prowadzę od 3 lat, w tym czasie skończyłam wiele szkoleń udoskonalając swoje umiejętności oraz wiedzę . Głównym celem tego miejsca jest skuteczna pomoc w powrocie do zdrowia w naturalny i nieinwazyjny dla naszego organizmu sposób. 
Usługi jakie oferuje nasz gabinet to :
 -tlenoterapia hiperbaryczna 
 -hirudoterapia ( terapia pijawkami)
 -larwoterapia 
- plazmoterapia
 -masaż/ terapia kręgosłupa bańką ogniową 
 - stawianie baniek lekarskich ogniowych 
-konchowanie i świecowanie uszu -masaż antycellulitowy bańką chińską

Nysa ul. Komisji Edukacji Narodowej 54 adres strony : Komora Hiperbaryczna - Centrum Tlenoterapii OXYGEN (centrumoxygen.pl) fb : (3) Tlenoterapia hiperbaryczna - Oxygen Nysa | Facebook Rabat dla klubowiczów -10%

Atelier Aleksandra Skopek

to firma zajmująca się projektowaniem wnętrz. Z wykształcenia jestem architektem i od 2007 roku moje życie zawodowe związane jest z architekturą. Dzięki zdobytemu doświadczeniu pomagam klientom wydobyć piękno i ponadczasowość z ich wnętrz. Oferuję usługę za pomocą, której udoskonalam i wydobywam z przestrzeni prawdziwą perełkę. Tworzę wnętrza spersonalizowane i ponadczasowe, ale przede wszystkim bardzo funkcjonalne. Korzystając z moich usług zadbasz o swoje potrzeby tak by mieszkać we wnętrzach idealnie pasujących do Ciebie i Twojego stylu życia. Jeśli przeraża cię remont i nie wiesz jak to wszystko ogarnąć to idealnym rozwiązaniem jest skorzystanie z mojej wiedzy i doświadczenia. 

Dla członków klubu NKB 10% rabat na usługi projektowe

Architekt Aleksandra Skopek 669-367-919 , adres ul. Korczaka 1C /1 piętro/ 48-304 Nysa 

Zup Nysa Sp. z o.o.

Spółka jest częścią konsorcjum, które od 12 lat prężnie działa na rynku związanym z przemysłem ciężkim. Specjalizujemy się w spawalnictwie i lakiernictwie przemysłowym. Na przestrzeni lat współpracowaliśmy z firmami z czołówki przemysłu spawalniczego tj. Bomabrdier Transportation, Alstom Group, Wielton S.A., Langendorf, NTB, Rukki, Fortaco, Greenbrier Wagony Świdnica. Na tą chwilę firma zatrudnia, bezpośrednio i pośrednio, około 200 wyspecjalizowanych pracowników. Posiadamy również swoje linie produkcyjne na terenie Dolnego Śląska, które ściśle współpracują z liderami branży lakierniczej. Za swój największy sukces zawodowy uznajemy fakt, że jesteśmy częścią realizacji projektu nadwozi pociągów dużej prędkości ICE4 dedykowanych dla Deutsche Bahn.  

adres e-mail: nysa.zup@gmail.com

Ecoline - Marcin Gruszka

Nysa

Kancelaria Brokerska - Tomasz Zawadzki

Nysa

ARCHI PL architekci - pracownia architektury i wnętrz

Od ponad 10 lat z pasją, tworzymy wymarzone budynki i wnętrza dla naszych Klientów. Za każdym razem indywidualnie podchodząc do powierzonego nam zadania. Poszukujemy źródeł inspiracji, dbamy o rozwój i zdobywamy wiedzę o nowych technologiach. Fascynuje nas filozofia w architekturze, kontekst i miejsce. Lubimy, kiedy budynki mają w sobie myśl przewodnią, projektowane są wokół pewnej idei. Analiza działki, osi widokowych i nasłonecznienia, to podstawa dobrej koncepcji. Projektowane przez nas wnętrza cechuje nowoczesność i niebanalny charakter. Dokładamy starań, aby każdy projekt zrealizowany był profesjonalnie z dostosowaniem do potrzeb i wymagań naszych Inwestorów. Cieszymy się, że cenią nas Klienci nawet    z najdalszych zakątków świata. Zdobywamy nagrody w konkursach. Kreowana przez nas architektura tworzy wizerunek naszych Klientów.
 5% rabat dla członków Klubu

 https://archipl.pl/ 
 E: archi.pracownia@wp.pl 
 T: 661 107 084

ELBUD-KKT s.c. P. Kurowski, V. Kurowska
48-303 Nysa, ul. Piłsudskiego 62f

Spółka ELBUD-KKT s.c. proponuje szeroko pojęte usługi elektryczne, m.in. w zakresie instalacji elektrycznych, odgromowych i niskoprądowych. Wykonuje także instalacje fotowoltaiczne dla odbiorców indywidualnych i firm. Świadczy usługi sprzętowe minikoparkami, koparko - ładowarką, podnośnikiem koszowym oraz ciągnikiem rolniczym. Spółka posiada hurtownię elektryczną, w której można zaopatrzyć się w materiały i urządzenia elektrotechniczne oraz fotowoltaikę wszystkich renomowanych producentów. Prowadzi także wypożyczalnię elektronarzędzi firmy Hilti.
Na przestrzeni 20-tu lat działalności zdobyła duże doświadczenie w pracach prowadzonych na różnego rodzaju obiektach (szkoły, przedszkola, sklepy, budynki mieszkalne i zbiorowego zamieszkania, biurowe, ochrony zdrowia, zakłady produkcyjne). Doświadczenie nabyte poprzez realizacjęróżnorodnych instalacji elektrycznych oraz budowlanych w takich obiektach i indywidualne podejście do klienta,daje gwarancję dobrej organizacji pracy oraz najwyższej jakości wykonania widniejących w szerokiej ofercie ELBUD-KKT s.c.
10 % rabatu dla członków NKB za okazaniem imiennej karty członkowskiej

Zapraszamy serdecznie do współpracy. Tel.: biuro 77 4337410, 604227101, hurtownia: 774352451, 600820781, www. elbud-kkt.pl

Anna Szczepańska W Kadrze 

Anna Szczepańska W Kadrze Fotografuję od ośmiu lat a od sześciu zajmuję się tym profesjonalnie. Skupiam się na zatrzymywaniu emocji towarzyszącym naszemu życiu. Lubię także sesje stylizowane i kreacje – jestem człowiekiem do sesji specjalnych. Praca z ludźmi, zwłaszcza tymi najmniejszymi to niesamowita przygoda. Zajmuję się fotografią ciążową, noworodkową, rodzinną, biznesową, okolicznościową oraz ślubną.
Moje studio znajduje się w Nysie, ul Orkana 2, pawilon nr 2 (byłe targowisko miejskie – między stadionem Stal a szkołą Mechanik). 

Kontakt: Tel: 727 318 317                                10% rabat dla członków Klubu
Mail: wkadrzeannaszczepanska@gmail.com 
Fb: ChwileZatrzymaneWKadrze 
Ig: wkadrzeannaszczepanska oraz a.szczepanskafotografiaslubna  

Klub Fitness Sonia Dziergas

oferuje bogatą ofertę treningową dla niemal każdego. Niezależnie czy dopiero zaczynasz swoją przygodę ze sportem lub chcesz ją kontynuować. Zajęcia prowadzone w Hali Nysa i Białej Nysce zbliżą Cię do osiągnięcia postawionego celu. Profesjonalni instruktorzy zapraszają na zajęcia Pro ski simulator, jogę, sztangi czy te kierowane dla emerytów.

Dołącz do nas! Pełną ofertę zajęć fitness znajdziesz na www.soniadziergas.pl Hala Nysa, ul. Sudecka 23 

Hotel & SPA Dębowe Wzgórze

Niezwykłe miejsce w Górach Opawskich Hotel & SPA Dębowe Wzgórze to wygoda, komfort, doskonała kuchnia oraz profesjonalna obsługa dla osób spragnionych bliskiego kontaktu z naturą, które cenią sobie aktywny wypo- czynek. Położenie hotelu u podnóża Gór Opawskich, między miastami Prudnik i Głuchołazy w niewielkiej miejscowości Pokrzywna gwarantuje wypoczynek w dobrym stylu. Do dyspozycji gości oddajemy 21 komfortowych i eleganckich pokoi gościnnych, restaurację, Chatę Grillową oraz salę konferencyjną wyposażoną w sprzęt audiowizualny oraz dostęp do Internetu. Dodatkowym autem naszego hotelu są gabinety odnowy biologicznej oraz strefa SPA. Goście hotelowi w ramach pobytu mogą bezpłatnie korzystać z basenu, sauny oraz jacuzzi, które znaj- dują się w budynku hotelowym, jak i również wewnętrznej sali zabaw, która sąsiaduje z restau- racją hotelową. Zapraszając Państwa do naszego hotelu pragniemy zapewnić, że dołożymy wszelkich starań, aby Państwa pobyt, zarówno w celach służbowych, jak i prywatnych, zamienił się w niepowta- rzalną podróż w krainę spokoju, komfortu i niezapomnianych wrażeń. 

Hotel Dębowe Wzgórze, Pokrzywna 48,  48-267 Jarnołtowek
www.debowewzgorze.eu, Recepcja: +48 77 4397729 wew. 125, +48 664 962 147 wew. 125

HOTEL * RESTAURACJA * SPA * SALA ZABAW DLA DZIECI 
 10 % rabatu dla pozostałych klubowiczów NKB.  

DJ KEJBL

Profesjonalna obsługa nagłośnieniowo-oświetleniowa Imprez okolicznościowych, wesel, urodzin, imprez firmowych, oraz wszelkich innych wydarzeń. 

Dla członków Nyskiego Klubu Biznesu udzielamy specjalnego rabatu zależnego od rodzaju imprezy.

tel.: 791 522 655

Planet of minds

wspiera firmy w dziedzinie IT. Pomagamy przedsiębiorcom rozwijać i porządkować procesy biznesowe, aby podnieść wydajność, zminimalizować wydatki oraz prezentować się na rynku w najbardziej innowacyjny sposób. Naszą misją jest wdrażanie w firmach rozwiązań wyprzedzających teraźniejszość. "Zmobilizuj się na Apke " to hasło wprowadzające Twoja firmę w nowy wymiar

Kacper Przybyło Grupa Evomet sp. z o.o.

Portal NysaInfo.pl 

Portal NysaInfo.pl jest aktualizowany codziennie o najważniejsze informacje z terenu Powiatu Nyskiego. Wiadomości, wywiady, galerie czy ciekawostki historyczne - wszystko to składa się na tysiące odsłon każdego dnia. Portal działa od 2018 roku.

Dla klubowiczów specjalne rabaty.

Dom Kwiatów i Sztuki

Miejsce to powstało z myślą o naturalności i szacunku do roślin, pokazujemy, że kwiatów nie trzeba upiększać, a wystarczy tylko delikatnie podkreślić ich własne piękno. 
Oprócz szerokiej oferty roślin doniczkowych można u nas dostać również świeże kwiaty cięte. Wykonujemy z nich piękne, niepowtarzalne bukiety, miło zaskakujące flowerboxy czy nieszablonowe kosze kwiatowe.
Dodatkowo, nie obca nam jest florystyka ślubna. Współpracując z Parą Młodą lubimy wcielać        w życie ich pomysły! 
W przypadku florystyki funeralnej czy pogrzebowej staramy się być sercem ze swoimi klientami, aby móc jak najlepiej wesprzeć ich w trudnych chwilach. 
Zobowiązani nazwą, pragniemy aby czuli się Państwo tutaj jak w domu… w Domu Kwiatów                i Sztuki.” 

Dla pozostałych członków NKB przysługuje 10% rabatu na cały floralny asortyment 

48-300 Nysa, ul. Celna 23/1, tel.: 575992606
domkwiatowisztuki@gmail.com

Katalog Firm
Copyright ©2021 Nyski Klub Biznesu, Wszelkie Prawa Zastrzeżone.
Ta strona może korzystać z Cookies.
Ta strona może wykorzystywać pliki Cookies, dzięki którym może działać lepiej. W każdej chwili możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki. Korzystając z naszego serwisu, zgadzasz się na użycie plików Cookies.

OK, rozumiem lub Więcej Informacji
Informacja o Cookies
Ta strona może wykorzystywać pliki Cookies, dzięki którym może działać lepiej. W każdej chwili możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki. Korzystając z naszego serwisu, zgadzasz się na użycie plików Cookies.
OK, rozumiem